O Nas

Witaj drogi Pacjencie!


Nasza Apteka Internetowa jest częścią prężnie rozwijającej się sieci Aptek "Farmacja Warszawska".


Działamy w oparciu o sieć aptek tradycyjnych z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym. Nasze placówki znajdują się na terenie woj. Mazowieckiego, Łódzkiego, Małopolskiego, Podkarpackiego i Warmińsko-Mazurskiego.


Naszą Misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług naszym Pacjentom. Zespół doświadczonych farmaceutów dba o prawidłowość realizacji zamówień i jakość przesyłanego towaru.


W naszej ofercie proponujemy Państwu szeroki asortyment leków, suplementów diety, kosmetyków oraz sprzętu medycznego w konkurencyjnych cenach, oraz szybki czas realizacji zamówienia


Dbamy o jak najkorzystniejsze ceny naszych produktów - poszukujemy największych promocji w hurtowniach farmaceutycznych oraz u producentów, a następnie udostępniamy je naszym Pacjentom. 


W przypadku nie znalezienia szukanego przez Państwa produktu, prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny i postaramy się jak najszybciej wprowadzić produkt do naszej aktualnej oferty.


Życzymy Państwu udanych zakupów w Internetowej Aptece Zdrowie i Uroda!


Pozdrawiamy serdecznie!


Zespół Farmacja Warszawska

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny 03 - 707 Warszawa Floriańska 10 | Koncesja na prowadzenie apteki | BIP Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego
Copyrights © 2015 by: APTEKA FARMACJA I URODA Projekt i wdrożenie: